Tak – jeśli jesteś osobą poszkodowaną wypadku lub kolizji drogowej, a Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy. Jeżeli oczekujesz na rzeczoznawcę z zakładu ubezpieczeń, czekasz na naprawę auta lub przelew odszkodowania możesz bezpłatnie wynająć auto zastępcze.
Nie! Wszystkie koszty bierze na siebie ubezpieczyciel sprawcy. My nie pobieramy od naszych klientów żadnych dodatkowych opłat, zaliczek etc.
Za wypożyczenie samochodu zastępczego płaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy z jego polisy OC.
Obsługujemy wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Dla nas nie ma znaczenia czy sprawca ma wykupioną polisę OC w PZU, Warcie, Allianz czy innych.
faq-img1Absolutnie nie! Bez względu na to, do jakich celów używasz swojego auta, przysługuje Ci auto zastępcze. Jeżeli jeździsz do pracy lub wozisz dzieci do szkoły, masz prawo wynająć samochód.
faq-img1Oczywiście, że tak! Nasza usługa kierowana jest do wszystkich poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Nie interesuje nas czy masz AC czy nie.
Musisz pamiętać o 4 niezbędnych rzeczach: dane poszkodowanego, dane sprawcy, numer zgłoszonej szkody, oświadczenie sprawcy lub notatka policyjna (jeśli była wezwana policja).
Oczywiście, że tak. W przypadku szkód całkowitych samochód należy się od dnia zdarzenia do dnia wpływu odszkodowania na konto.
W tym wypadku odszkodowanie wypłaca Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Po likwidacji szkody – obciąża bezpośrednio sprawcę wypadku. W tej sytuacji również możesz wynająć od nas auto zastępcze – oczywiście również bezgotówkowo.
Auto zastępcze przysługuje poszkodowanemu od dnia zdarzenia (wypadku/kolizji) do dnia naprawy auta lub wpływu odszkodowania na konto.
Auto zastępcze musi być w tej samej klasie (lub niższej) co Twoje – zadzwoń do nas, a zaproponujemy Ci odpowiedni pojazd.
W swojej ofercie posiadamy auta ze wszystkich klas pojazdów. Jeszcze się nie zdarzyło, że odprawiliśmy klienta z przysłowiowym „kwitkiem”. Zadzwoń, a zaproponujemy Ci coś odpowiedniego.
Wystarczy do nas zadzwonić !
Nasi klienci cenią sobie bezpieczeństwo. Dajemy Wam gwarancję braku kosztów. Radzimy sobie z ubezpieczalniami oraz formalnościami i dzięki temu cieszymy się dobrą renomą wśród naszych „starych” klientów. Nie bez znaczenia jest fakt, iż obsługujemy wszystkie typy szkód (całkowita, kosztorys, warsztat) oraz wszystkich ubezpieczycieli, a nawet zdarzenia , w których sprawca nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC.
Pewnie, nie ma z tym problemu. Zajmujemy się tego typu rzeczami na bieżąco, więc chętnie podpowiemy co zrobić, aby likwidacja szkody przebiegłą szybko i bezproblemowo. Zadzwoń a udzielimy Ci wszelkich informacji.
Nic bardziej mylnego! Paradoksalnie dzięki temu, że wynajmiemy Tobie samochód ubezpieczyciel będzie chciał jak najszybciej wypłacić Ci odszkodowanie. Będzie chciał, żeby okres wynajmu był jak najkrótszy (koszty dla TU). Jak widać dzięki nam będziesz mógł szybciej cieszyć się naprawionym autem.
Back to top
Zadzwoń teraz!
Zgłoś szkodę!